zaluzieodkrejciho.cz

OKNA

Kvalitní okna zvednou hodnotu Vašeho domu, ušetří energii na vytápění, zajistí klid a bezpečí.

Okna můžete mít namontována do čtyř týdnů.
Každý týden montujeme okna novým zákazníkům.
Práce se v tuto dobu hromadí a rád bych Vám vyšel vstříc rychlou montáží. Proto neváhejte s poptávkou.

Víte že 80% problémů s plastovými okny je zapříčiněno neodbornou montáží ?!

Z tohoto důvodu nevyužívám pro montáž plastových oken brigádníky jako jiné firmy ale okna montuji s dlouholetým kolegou a s jedním pomocníkem.

Cena našich plasových oken je díky množstevním slevám od výrobce stejně nízká jako cena oken v nejrůznějších stavbazarech. Nevýhodou nákupu v stavbazarech je rozměr plastového okna, který nebude splňovat Vaše požadavky. Bude třeba stavební otvor upravovat, dozdívat nebo ubourávat.

Další problém nákupu oken v bazarech je s původ oken a kvalita použitých skel. Skla v konečném důsledku nejvíce ovlivní vaše náklady na vytápění.

Víte že přibližně 75 % plastových oken pochází z Polska ?

90% dodavatelů plastových oken není jejich výrobcem. Zeptejte se svého dodavatele na původ oken. Chtějte znát výrobce. K cenové nabídce požadujte certifikát nebo prohlášení, které potvrzuje původ a kvalitu oken.

Jak je to s kvalitou Polských oken ? Je to jako u nás. Jsou dobří řemeslníci a špatní řemeslníci. Kvalitní firmy a méně kvalitní firmy.

Jeden z výrobců, od kterého objednávám okna je také Polská firma. Tato ,,Polská,, firma má vyšší kvalitu oken než mnozí čeští výrobci.

Můžete počítat s nadstandardní kvalitou, německými profily a kvalitním kováním. Nepočítejte však s ,,Polskou,, cenou. Ta je česká 🙂

Za své peníze však máte kvalitu, české certifikáty, servis a 6 LET ZÁRUKY. To Vám nikdo jiný nenabídne.

Jedná se totiž o nejmodernější a největší výrobu v Evropě.