zaluzieodkrejciho.cz

Látkové roletky vnitřní

Roletky den/noc

Látkové roletky DEN/NOC jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy. Ty umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DEN/NOC nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím boxem návinu ovládanou řetízkem. Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá a světle šedá. Montáž je možná na zeď, do stropu, nebo i do výklenku.

Color hit

Typ roletek, určený k montáži do zasklívací lišty okenního křídla. Designem shodný s typem Euro Brilant, s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek. Jejich součástí je hliníkové boční vedení.- ploché nebo tvarované. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Komponenty jsou v zákadních barvách i imitacích dřeva dle vzorkovníku.

Plisé roletky KLASIK

Plisé KLASIK jsou vyráběné v nejvariabilnějším provedení: horní i spodní profil je plně pohyblivý v bočním šňůrkovém vedení a k oknu je fixován 4 plastovými botičkami. Díky tomu je možné si nastavit stínící pruh plisované látky v kterékoliv části Vašeho okna. Na každém kusu profilu je ovládání PVC madlem. Způsoby montáže jsou velice jednoduché, můžete si zvolit variantu montáže mezi zasklívací lišty (pozn. min. hloubka zasklení 18 mm), na rám a nejjednodušší způsob je na křídlo bez vrtání (držáky v barvě bílá a tmavě hnědá).

Zatemňovací

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem. Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď nebo na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy. Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu. Některé typy jsou opatřeny bočními vodícíli lištami.Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu, v široké barevné škále včetně imitací dřeva.

Roletky do střešních oken

Látkové roletky na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem. Jsou dodávány včetně vodících profilů a vybaveny funkcí Multistop (roletu je možno aretovat v různých pozicích).. Montáž je možná na všechny běžné typy střešních oken (VELUX, ROTO, FAKRO, ...). V nabídce jsou na výběr nejen transparentní látky v UNI-barvách a nejrůznějších vzorech, ale také zatemňující látky (tzv. Blackout). U tohoto typu nabízíme krycí profil a vodící lišty v barvě bílé a stříbrné.Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu, v široké barevné škále včetně imitací dřeva.